Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Спорт

Наприкінці листопада суд розгляне справу щодо знесення самобуду на вул. Личаківській, 259

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8333
Наприкінці листопада суд розгляне справу щодо знесення самобуду на вул. Личаківській, 259
28 листопада у Личаківському районному суді (вул. Лепкого, 16) відбудеться засідання за позовом Інспекції держархбудконтролю у Львові щодо примусового знесення самобуду на вул. Личаківській, 259.За інформацією прес-служби Львівської міськради, початок засідання – о 14.10 год. Суддя – Головатий Р. Я.


Нагадаємо, за інформацією міського юридичного управління, будівництво на вул. Личаківській, 259 здійснюється без належним чином отриманих документів і з порушенням містобудівної документації. Відтак, торік у березні Держархбудінспекція у Львівській області вручила керівнику компанії-забудовника «Лідер Моноліт» постанову про вчинення адміністративного правопорушення, оштрафувала на 120 тис грн та вручила припис про демонтаж. Оскільки припис не було виконано, Інспекція держархбудконтролю у Львові звернулась із відповідним позовом до Личаківського районного суду. Судова тяганина триває.


Додамо, що за інформацією Інспекції, 24.06.2016 р. в компанії-забудовника змінився власник.
Труш Ірина Володимирівна

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.