Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Спорт

"Вимоги перевізників будуть обговорювати під час сесії міської ради", - Гелена Пайонкевич

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10450
"Вимоги перевізників будуть обговорювати під час сесії міської ради", - Гелена Пайонкевич
У четвер, 1 вересня, у Львові відбулося засідання комісії з питань інженерного господарства, на яке завітали представники первинних профспілок підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів громадського транспорту у Львові.


Про це у коментарі 032.ua розповіла Гелена Пайонкевич. 


під час сесії міськради ці питання будуть обговорені


"Представники первинних профспілок під час засідання комісії озвучили свої вимоги, серед яких звучали пропозиції про обмеження у перевезенні пільговиків, створення робочої групи і прискорення роботи щодо впровадження електронного квитка. Було вирішено створити таку робочу групу, вона працюватиме у посиленому  режимі. У складі групи буде по 5 представників від виконавчих органів влади, підприємств і профспілок/громадських організацій. Робоча група працюватиме над вирішенням усіх питань, які були поставлені. У вересні, під час сесії міськради ці питання будуть обговорені", - розповіла Пайонкевич.


Додамо, що наступна зустріч із перевізниками має відбутись у понеділок, 5 вересня. 


Нагадаємо, що 30 вересня водії міських маршрутів у Львові організували акцію протесту, вимагаючи від міської влади міста негайно вирішити нагальні проблеми у сфері міських перевезень. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.