Сегодня: Суббота, 25 Февраля 2017 года
Спорт

Від завтра сесія Львівської міської ради працюватиме за новим регламентом: що зміниться

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9544
Від завтра сесія Львівської міської ради працюватиме за новим регламентом: що зміниться
З 30 червня, задля безпеки, пленарні засідання Львівської міської ради відбуватимуться за новим регламентом.


Про це повідомив секретар ради Анатолій Забарило, інформує прес-служба ЛМР.


Зокрема, мешканці, громадські активісти, охочі виступити під час пленарного засідання, повинні за день зареєструватися у Секретаріаті ради. Для них буде зарезервовано відповідне місце у сесійній залі. Також, у дні сесій, внизу та перед входом у сесійну залу будуть встановлені металеві рамки.«Це буде робота відповідно до нового регламенту, який ми прийняли. Ми враховуємо негативний досвід проведення двох попередніх пленарних засідань  і для того, щоб пленарне засідання пройшло ефективно і була безпека для депутатів і громадськості, ми підготували від голів фракції звернення до громадськості, яке погодили керівники шести фракцій. Щоб депутати і  громадськість гармонійно провели це засідання, щоб всі один одного почули.


 Має бути порядок: за день зареєструватись, при вході пред’явити документ, ми надаємо місце справа за колоною і будемо слухати.


Представники громадськості можуть висловити свою думку щодо тих чи інших питань, які є в порядку денному пленарного засідання. Ми резервуємо в сесійній залі 30 місць для представників громадськості для того, щоб вони могли сьогодні записатися на виступити щодо питань, які будуть розглядати завтра. І ми, за узгодженням всіх керівників фракцій, надамо слово усім, хто захоче виступити. Має бути порядок: за день зареєструватись, при вході пред’явити документ, ми надаємо місце справа за колоною і будемо слухати.


Відповідно до регламенту, зареєструватись на виступ потрібно за день до сесії, однак, якщо хтось не встигне зареєструватись, але конче захоче виступити щодо питань порядку денного, то, я думаю, ми знайдемо порозуміння і зареєструємо його і завтра»,  - сказав Анатолій Забарило.


Як зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, у сесійній залі резервують по 30 місця для журналістів та для громадськості.


«Це не обмеження на перебування у сесійній залі, це певне врегулювання цього. Для нормальної роботи депутатського корпусу ми резервуємо місця за колонами для журналістів, і для громадськості – це по 30 місць. За ходом пленарного засідання може спостерігати в залі безпосередньо 30 осіб. Якщо приходить людина, яка є львів’янином, показує документи, що посвідчують особу, то їй видають картку, що вона зареєструвалася, з зазначенням місця в залі. Людина проходить і може спостерігати за пленарним засіданням скільки завгодно. Єдине прохання – не заважити депутатам працювати. Якщо охочих є більше, ніж 30, то в нас ведеться он-лайн трансляція. Можна переглянути в інтернеті хід і повний запис пленарного засідання. Якщо людина вже прийшла, то в холі міської ради  є телевізор і також буде трансляція сесії.


Якщо будуть мітинги, чи якісь протестні групи, то, за традицією, яка є роками і я не бачу причин її порушувати, ми будемо запрошувати представників цих груп, щоб вони могли, якщо депутати нададуть їм слово, представити свою позицію. Бо обов’язок всіх нас їх вислухати і спробувати вирішити проблему, з якою вони прийшли. Тобто, формат є такий, який мав би дещо впорядкувати роботу, щоб в сесійній залі приймались рішення, але це не було місце для мітингу», - розповів Юрій Лукашевський.


Секретар ради додав, що у дні сесії внизу та на вході у сесійну залу встановлять металеві рамки. «Я не думаю, що в когось виникатиме питання щодо встановлення рамок. Ми поставимо їх як елемент безпеки: рамку при  вході внизу і рамку при вході у сесійну залу. Ми повинні розуміти, що безпека – це важливо. У нас майже третина депутатів – жінки, завдання секретаріату – забезпечити безпеку депутатів», - зазначив Анатолій  Забарило.


Він уточнив, що для охорони громадського порядку в будівлі міської ради будуть залучені тільки працівники «Муніципальної дружини» та четверо нацгвардійців, відповідно до угоди.


Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, станом на зараз є одна зареєстрована заява на виступ у сесійній залі – від львів’янки, багатодітної матері. «Суть звернення – виділення коштів для ремонту приміщень. Якщо депутати проголосують, то їй буде надана можливість для виступу. Інших заяв станом на 12:00 год. в нас немає», - зазначив Юрій Лукашевський.


Читайте також на нашому сайті: завтра відбудеться пленарне засідання міськради: які питання розглядатимуть депутати.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.