Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Бизнес

Розмови не вийшло: перевізники і міськрада Львова так і не врегулювали конфлікт

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11120
Розмови не вийшло: перевізники і міськрада Львова так і не врегулювали конфлікт
Сьогодні, 30 серпня, друга нарада між перевізниками Львово та мером міста Андрієм Садовим не принесла бажаного результату: влада і перевізники так і не знайшли спільної мови.


Як повідомили 032.ua у прес-службі міськради Львова, міська влада відхилила усі пропозиції перевізників щодо врегулювання ситуації із перевезенням пільговиків  Нагадаємо, перевізники вимагали від Садового обмежити  проїзд пільговиків у громадському транспорті, однак чиновники міської ради назвали подібні вимоги незаконними.


"Якщо виконком ще раз прийме рішення подібного характеру, це буде розцінено як вчинення посадовими особами органів місцевого самоврядування такого злочину, як перевищення службових повноважень. Якщо є рішення суду, яким дії визнані протиправними, і якщо чиновники повторно ці дії вчиняють, то це є умисний злочин", - пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.


Водночас, у міськраді погодилися на пропозицію перевізників відновити діяльність робочої групи, учасники якої спробують владнати ситуацію із міськими перевезеннями у Львові. До цієї групи увійдуть представники Львівської міської ради, керівники компаній-перевізників та представники первинних профспілкових організацій.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, сьогодні, 30 серпня, міські перевізники у Львові оголосили про початок безстрокової акції протесту. Люди вимагали від міської влади вдосконалення транспортної мережі; введення електронного квитка; введення єдиного пільгового квитка; створення нового складу тендерного комітету і вирішення питання із пільговими перевезеннями.


Як наслідок, через сьогоднішній страйк перевізників, на ранок у Львові курсувало 362 автобуси із 640.


Додамо, що страйкарі погрожували зупинити роботу всіх міських приватних перевізників, якщо міська рада не виконає їхні вимоги. Чи відновлять страйкарі свою роботу наразі також невідомо.


Читайте також на нашому сайті: львівські перевізники, які сьогодні пікетували міськраду, зустрілися із Андрієм Садовим (ВІДЕО).


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.