Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Спорт

Обласна прокуратура виявила численні порушення бюджетного законодавства у Львові

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9905
Обласна прокуратура виявила численні порушення бюджетного законодавства у Львові
Впродовж     поточного року прокурорами заявлено   позови з вимогою відшкодувати до державного та місцевого бюджетів загалом понад 3 млн грн.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.


Зокрема, у провадженні Шевченківського районного суду міста Львова перебуває справа за позовом прокуратури області в інтересах Департаменту економічної політики Львівської міської ради про стягнення із замовника будівництва багатоповерхового будинку на вул. М.Яцкова майже 800 тис грн. Йдеться про заборгованість зі сплати пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.


Водночас, керівниками Городоцької, Дрогобицької, Радехівської, Червоноградської та Самбірської місцевих прокуратур, зареєстровано загалом 6 кримінальних проваджень у бюджетній сфері, у тому числі, за фактами розтрати фінансових ресурсів, завищення вартості виконаних робіт. Загальна сума збитків у цих провадженнях перевищує 500 тис грн. 


Читайте також на нашому сайті: прокуратура області вимагає переглянути близько 500 договорів про оренду земельних ділянок на Львівщині.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.