Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Власть

На посаду керівника Фіскальної служби Львівщини претендують Ігор Кондро та Василь Лемішовський

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10353
На посаду керівника Фіскальної служби Львівщини претендують Ігор Кондро та Василь Лемішовський
Таке рішення у четвер, 30 липня, прийняла Комісія із заслуховування кандидатів на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області.


Як розповіли 032.ua у прес-службі ЛОДА, за результатами голосування однакову і найбільшу кількість голосів (5 "ЗА") набрали двоє осіб – Кондро Ігор Володимирович та Лемішовський Василь Іванович. Саме їх кандидатури Комісія рекомендуватиме голові Державної фіскальної служби України для призначення керівником обласного фіскального відомства.


Зазначимо, що до цього Ігор Кондро працював на посаді першого заступника начальника ДПІ у Сихівському районі, а Василь Лемішовський виконував обов’язки начальника ГУ ДФС у Львівській області.


Загалом, з 16 кандидатів, які подали документи на участь у публічних слуханнях 30 липня, 5 осіб не з’явилось.


Детальніше з результатами голосування можна ознайомитись  ТУТ.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.