Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Культура

Садовий розповів, хто із перевізників не вивозить сміття із міста

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   12192
Садовий розповів, хто із перевізників не вивозить сміття із міста
У четвер, 8-го червня, міський голова Львова під час пленарного засідання міської ради, розповів депутатам, хто із перевізників не вивозить сміття із міста.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами Андрія Івановича, у Львові зберігається катастрофічна ситуація із вивозом ТПВ, а практично кожен із перевізників має проблеми із транспортуванням сміття зі Львова.


"В нас лише два перевізники - "Грінера" та "Львівспецкомунтрас" мають змогу вивозити ТПВ. "Грінера" станом на сьогодні вивезла 100% своїх майданчиків.  "Львівспецкомунтранс" має 14 переповнених майданчиків.  Натомість критична ситуація склалася у «Аве-Львів», які мають понад 200 невивезених майданчиків, та «Санком», у яких не вивезено до 100 майданчиків. Компанія «ДВ-Екосвіт» зараз працює лише з ОСББ і має 33 перенакопичені майданчики. «Спецавтотранс» понад місяць зовсім не вивозить відходи", – зазначив Садовий.


Додамо, що за інформацією мерії, станом на сьогодні, 8-го червня, перевізники не вивезли сміття з 412 сміттєвих майданчиків. Найгірша ситуація є у Сихівському та Шевченківському районах міста.


Нагадаємо, раніше в прокуратурі повідомляли, що викрили осіб, які організували незаконні схеми відмивання грошей щодо вивезення сміття зі Львова.


Читайте також на нашому сайті:


Роман Пилипенко про ротацію, велопатруль і чи будуть зміни у патрульній поліції Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.