Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Культура

У мерії заявляють про стабільну ситуацію із ввиезенням сміття із міста

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10915
У мерії заявляють про стабільну ситуацію із ввиезенням сміття із міста
Сьогодні, 8 лютого, під час брифінгу із журналістами, міський голова Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію із вивезенням ТПВ із нашого міста.


Так, за словами Садового, наразі у Львові ситуація із вивезенням відходів є стабільною, однак перевізники досі не мають довготермінових угод із полігонами, які могли би приймати ТПВ зі Львова, інформує кореспондент сайту 032.ua.


"Сказати, що ми маємо стабільні угоди, підписані на довгі терміни з полігонами - того немає. Ми маємо постійні складнощі кожного дня тому, що одні полігони відмовляють приймати сміття. Наші перевізники шукають інші полігони. Це надзусилля. Ті полігони, які активно приймали сміття в той час, коли було прохання від обласної комісії, зараз дуже спокійні та особливого бажання зараз приймати сміття не мають", - зазначив Садовий.


Нагадаємо, що у січні у Львові сталася справжня сміттєва катастрофа: місто буквально потопало у смітті через неспроможність перевізників вивести ТПВ. Вирішувати ситуацію зі сміттям до Львова прибув особисто Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Проблему вдалося владнати завдяки сміттєвим полігонам в області, які погодилися впродовж тижня приймати відходи зі Львова.


Тест-драйв закладів Львова: де у місті можна поїсти равликів і скільки це коштує (ФОТО).[/b][/i]


ТОП-8 виставок, які варто неодмінно відвідати впродовж лютого у Львові.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.