Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Криминал

Міністр екогології хоче перевірити усі сміттєзвалища України після трагедії у Грибовичах

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8415
Міністр екогології хоче перевірити усі сміттєзвалища України після трагедії у Грибовичах
Міністр екогології України Остап Семерак звернувся до уряду з проханням провести перевірку на усіх сміттєзвалищах країни. 


Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook, повідомляє сайт міста Львова 032.ua.


"Сьогодні ні органи місцевого самоврядування, ні Держекоінспекція не можуть назвати точної кількості сміттєзвалищ, які є на територіі країни. В якому стані перебувають сміттєві полігони ми бачимо на власні очу. Необхідно створити перелік  сміттєзвалищ, тих, які потребують закриття через невідповідність нормам природоохоронного законодавства", - сказав чиновник.


Нагадаємо, що 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова стався зсув сміття, під завалами опинилися троє пожежників, які гасили пожежу на полігоні і працівник ЛКП "Збиранка". 


Читайте також на нашому сайті: 1 червня у Львові оголошено жалобу за загиблими рятувальниками у Грибовичах.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.