Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Происшествия

Мер Львова визначився зі своїми заступниками

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10373
Мер Львова визначився зі своїми заступниками
Тепер слово за депутатами міськради.


Мер міста Андрій Садовий визначився з кандидатами на посаду своїх заступників. Про це Андрій Іванович повідомив на свої сторінці у Facebook. За його словами, у четвер, 17 грудня депутати міськради мають розглянути пропозиції керівника Львова під час засідання сесії ЛМР, інформує 032.ua.


Зокрема, Садовий пропонує депутатам зробити Віктора Пушкарьова своїм першим заступником. Зона його відповідальності - житлово-комунальна галузь, діяльність районних адміністрацій.


Заступником міського голови з розвитку та впровадженні  інноваційних технологій в усі галузі міста, координації ключових проектів розвитку має стати Андрій Москаленко.


Ростислава Дацьків міський голова бачить на посаді свого заступника з питань економіки та містобудування. Головні його обов’язки - наповнення бюджету, залучення інвестицій, містобудівна галузь, управління комунальним майном.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.