Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Власть

Стало відомо, скільки зароблятиме Андрій Садовий на посаді мера міста

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10247
Стало відомо, скільки зароблятиме Андрій Садовий на посаді мера міста
Андрій Садовий зберіг за собою 3 ранг ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлену надбавку за вислугу років у розмірі 20% до посадового окладу з врахуванням доплати за ранг.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.


Таким чином, згідно із прийнятою депутатами міськради ухвалою, мер міста отримуватиме на своїй посаді оклад у розмірі 3336 гривень, згідно із штатним розписом апарату виконкому ЛМР, та надбавку за високі досягнення у праці, у розмірі 50% окладу, з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років.


У свою Андрій Садовий  запевнив, що кожна гривня, яку він отримав на своїй посаді є публічною, а декларації мера міста є доступними для ЗМІ.


Зазначимо також, що крім передбаченої зарплати, очільник Львова також отримуватиме щомісячні премії, з нагоди державних і професійних свят та ювілейних дат у максимальному розмірі, встановленому для заступників міського голови.


Також Андрій Іванович може отримати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань і допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, згідно з чинним законодавством України.


 Нагадаємо, що сьогодні депутати міськради під час пленарного засідання можуть обрати секретаря ЛМР. Також нагадаємо, що у Львові стартувала сесія новообраної міськради. Дивитись засідання он-лайн можна тут.
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.