Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Политика

Мер Львова розповів, що відремонтують у Львові за гроші з бюджету розвитку

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10820
Мер Львова розповів, що відремонтують у Львові за гроші з бюджету розвитку




Андрій Садовий планує відремонтувати у Львові хідникки, міжквартальні дороги, облаштувати парки, сквери та громадські простори в усіх районах міста.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради.


Зробили багато 


“У минулі роки місто скеровувало основні кошти бюджету розвитку на ремонти доріг. Це логічно, адже дороги перебували в дуже поганому стані. Зробили багато і з головних магістралей міста залишилась без ремонту лише вулиця Шевченка. Це складний і дорогий проект, ми працюємо над залученням коштів міжнародних фінансових інституцій. Натомість цього року зробимо капітальні ремонти на вул Мечникова, Богданівській, Київській, Котляревського, Нечуя-Левицького та інших. Завершимо роботи на вул Стуса та пр Червоної Калини”, - розповів Андрій Садовий.


Також мер зауважив, що фінанусвання цих робіт збільшиться на 25%.


Читайте також на нашому сайті: Садовий розповів, коли у Львові почнуть оновлювати громадський транспорт




www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.