Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Бизнес

Вулиця Сихівська до кінця вересня має бути повністю зроблена, - Андрій Садовий

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10676
Вулиця Сихівська до кінця вересня має бути повністю зроблена, - Андрій Садовий
У вівторок, 1 вересня, у Львові розпочалися роботи з реконструкції дороги на вул. Сихівській. Роботи тривають на відрізку просп. Червоної Калини – вул. Зелена.


За словами мера міста Андрія Садового, ремонтувати вул.Сихівську будуть у два етапи, після чого ремонтні роботи перейдуть на проспект Червоної Калини.


2 км вул Сихівської до кінця вересня має бути повністю зроблено, щоб мешканці відчули певні зміни


“Коли ми сьогодні зняли асфальт, побачили, що тут не було якісної основи. Тому ми повністю заново будемо робити основу, дощоприймачі, технічні тротуари. 2 км вул Сихівської до кінця вересня має бути повністю зроблено, щоб мешканці відчули певні зміни. Після вул Сихівської можемо плавно перейти до пр Червоної Калини. Сихівську робимо у два етапи – ліва сторона, права сторона, щоб вона залишалась проїзною, бо це важлива магістраль”, - розповів Андрій Садовий.


Тим часом з боку проспекта Калини вже розпочали встановлювати дощоприймальні колодязі. Згодом буде проводитись влаштування дорожньої основи за технологією «холодний ресайклінг» на товщину 22 см.


Через те, що роботи триватимуть поетапно, буде почергово перекрита одна сторона дороги з організацією реверсного руху на іншій стороні.


Орієнтовний термін завершення робіт – 10 жовтня.


Нагадаємо, до кінця вересня цього року для руху транспорту планують відкрити вулицю Богомольця.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.