Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Политика

Роман Кисляк погодився піти на каву з Мариною Порошенко

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9331
Роман Кисляк погодився піти на каву з Мариною Порошенко




Хворий на ДЦП львів'янин Роман Кисляк погодився піти на каву з Мариною Порошенко


Про це Роман написав на своїй сторінці у Facebook.


"Пані Марино, будемо пити каву! Я приймаю Ваше запрошення. Мені дуже приємно. Також хочу запросити вас всіх, друзі, розпочати акцію ‪#‎накавуздругом‬. Якщо ви вже маєте друга з особливими потребами – запросіть його в кафе або ресторан. Спілкуйтесь, веселіться, пийте каву, чай, їжте млинці, сирники, бургери або торти. Не забудьте сфотографуватися та поділитися з нами фото з хештегом #накавуздругом", - написав Роман Кисляк. 


Як раніше повідомляв 032.ua, учора Марина Порошенко прокоментувала інцидент, що стався з Романом Кісляком у львівському ресторані і запросила його випити разом кави.


Нагадаємо, нещодавно у Львові офіціант місцевого ресторану вигнав із закладу чоловіка хворого на ДЦП Романа Кисляка.




www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.