Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Общество

Садовий поїхав на допит у Генпрокуратуру

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11559
Садовий поїхав на допит у Генпрокуратуру
Мер Львова, Андрій Садовий, поїхав до Києва на допит Генпрокуратури.


Про це міський голова повідомив  на своїй сторінці у Facebook. 


"Зараз йду на допит в Генпрокуратуру. Відому мені інформацію щодо спроб «опрацювання» депутатів «Самопомочі» з метою розколу фракції передам слідчим. Далі справа за ними. Якщо звичайно в Генпрокуратури буде бажання довести цю справу до кінця", - написав він. 


Як раніше повідомляв  032.ua, 29 серпня мер Львова повідомив про те, що зараз пішов жорсткий пресинг народних депутатів перед понеділковим голосуванням по Конституції. 


«Буде спроба розколу фракції Самопомочі. Пропонують гроші, посади, перспективи і тд.», - написав Садовий у фейсбуці. Відтак, Генеральна прокуратура викликала Андрія Cадового на допит.Нагадаємо, позачергове засідання Верховної Ради, на якому розглянуть в першому читанні законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації, відбудеться у сьогодні, 31 серпня.


В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.