Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Общество

На Львівщині просять міську раду Львова визначити кінцеві зупинки обласних маршрутів

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8369
На Львівщині просять міську раду Львова визначити кінцеві зупинки обласних маршрутів
Львівська обласна державна адміністрація звертається до міського голови Львова з проханням визначити перелік кінцевих зупинок приміських та міжміських маршрутів внутрішньообласного сполучення.


Про це 032.ua розповіли у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


Відповідного листа Львівська ОДА вже скерувала до міської ради Львова.


У звернені, зокрема, йдеться про те, що в обласній державній адміністрації готуються оголосити конкурс на визначення перевізників на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах. І для того, щоб забезпечити мешканцям їх право на якісні транспортні послуги, міськрада повинна врегулювати питання кінцевих зупинок.


Окрім того, у листі йдеться, що сьогодні автомобільний транспорт є чи не основним видом приміського та міжміського транспорту, адже не всі населенні пункти мають залізничне сполучення з обласним центром. Тому надзвичайно важливо зробити усе можливе для забезпечення комфортного доїзду мешканців навколишніх сіл до Львова.


Ці пропозиції Львівська ОДА очікує до 29 липня цього року.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.