Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Общество

Люстрація на Львівщині: роботи позбувся лише один чиновник районної адміністрації

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8645
Люстрація на Львівщині: роботи позбувся лише один чиновник районної адміністрації
Люстраційний процес на Львівщині залишив без роботи одного із голів РДА, натомість усі інші чиновники люстраційний тест успішно подолали.


Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповів  начальник відділу кадрової роботи з питань державної служби Львівської ОДА Ігор Гарматій.


"У нас був лише один чиновник, якого могли звільнити згідно із законом "Про очищення влади". Та він встиг піти зі своєї посади що до іфіційного оприлюднення цього закону. До того часу чиновник був гоовою райдержадміністрації. Але чиновник подав заяву на звільнення ще до офіційного ухвалення цього закону. А всі інші, кого могли звільнити у 10-денний термін не звільнили, бо їх начеб-то не було. Перевірку  пройшли і держслужбовці, які працювали в апараті ЛОДА, але жодних правопорушень не виявили", - розповів Ігор Гарматій.   


Нагадаємо, що в рамках люстраційного процесу на Львівщині не покарали жодного суддю. 


Читайте також на нашому сайті: працівників Львівської митниці пропонують перевірити на поліграфі
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.