Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Культура

Порошенко закликає надати Україні непостійне членство в Радбезі ООН

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9132
Порошенко закликає надати Україні непостійне членство в Радбезі ООН
Воночас, глава держави закликав надати допомогу Україні у вирішенні проблем на Донбасі, що дозволить ООН показати свою ефективність.


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу президента України.


На Донасі проти російської агресії борються українські військові та волонтери


"На Донасі проти російської агресії борються українські військові та волонтери. У ці критичні дні ми як ніколи потребумо підтримки та допомоги. І я впевнений, що ми зможемо знайти спільний підхід, а успіх нашої координації та співробітництва буде найкращим надихаючим сигналом світові щодо ефективності Організації перед лицем невідкладних викликів в галузі безпеки", - наголосив  Петро Порошенко, під час свого виступу на саміті з питань миротворчості в рамках Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.


Крім того, президент України закликав держави-члени ООН надати нашій країні статус непостійного члена організації.


"Якщо Україна отримає місце в Раді Безпеки на термін 2016-2017 років на виборах, які відбудуться протягом декількох тижнів, питання про консолідацію діяльності ООН з підтримки миру буде серед наших основних пріоритетів", - зазначив Петро Олексійович.
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.