Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Общество

Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10670
Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори
Відповідно до прийнятого закону, місцеві вибору відбудуться за пропорційною системою, а вибори селищних та сільських рад — за мажоритарною.


Про це під час брифінгу у четвер, 6-го серпня повідомив перший заступник Голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук.


Крім того, закон забороняє брати участь у виборах політичним блокам та передбачає, що у частині Донбасу та в окупованому Криму вибори проводитись не будуть, “"у зв'язку із здійсненням РФ тимчасової окупації і збройної агресії проти України і неможливістю забезпечити дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ".


Зазначимо, закон про місцеві вибори був прийнятий Парламентом 14-го липня, а 28-го його скерували на підпис до Президента України.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.