Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Культура

Сьогодні Порошенко відвідає Львівську область

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10688
Сьогодні Порошенко відвідає Львівську область
Cьогодні,18 серпня, глава держави прибуде із робочим візитом на Львівщину і візьме участь в закладанні капсули будівництва заводу “Nexans”, який з'явиться у Бродах.


Планується, що президент прилетить у Львівську область приблизно о 12 год. Також він планує вшанувати пам’ять льотчиків із місцевої військової частини, які загинули у 2014 році та вручити нагороди військовим і волонтерам.  


Додамо, що майбутній завод Nexans спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників.


Загалом компанія Nexans планує інвестувати понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати близько 2-х тисяч людей.


Нагадаємо, що востаннє президент відвідував Львівську область у четвер, 14 квітня. Тоді він взяв участь у відкритті японського заводу "Fujikura".


Читайте також на сайті "032.ua": виступ Порошенка на відкриті заводу "Fuijukura" на Львівщині : ключові тези доповіді (ВІДЕО)


Варто знати:


Nexans – французька компанія виробник кабельно-провідникової продукції. На сьогодні Nexans є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані у 40 країнах світу, у складі компанії працює близько 27 000 співробітників. Загальні продажі сягають 6 мільярдів євро на рік. Додамо, ТзОВ "Електроконтакт Україна" є дочірнім підприємством компанії Nexans, уже має свої підприємства на Львівщині.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.