Сегодня: Вторник, 19 Ноября 2019 года
Культура

Порошенко прокоментував відкриття заводу "Fujikura" біля Львова

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10875
Порошенко прокоментував відкриття заводу "Fujikura" біля Львова
Глава держави Петро Порошенко розповів, що він думає про відкриття заводу "Fujikura" біля Львова.


Як повідомляє кореспондент сайту міста Львова, 032.ua, під час урочистого відкриття заводу Порошенко сказав, що незважаючи на війну на Сході, Україні вдалося переконати японців залишитися в Україні. 


За його словами, відкриття заводу лише перший етап співпраці. 


"Відкриття заводу Fujikura у Львові має стати потужним сигналом для всіх інвесторів, готових повірити в нашу країну", - сказав Порошенко.


Президент України візьме участь у відкритті заводу японської компанії «Fujikura».


Про це повідомляє сайт міста Львова, 032.ua.


Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня,  у селі Підрясне Яворівського району проходить церемонія відкриття першого заводу японської компанії "Fujikura" в Україні.


На заході також присутні: міський голова Львова, Шігекі Сумі, посол Японії в Україні, Хорхе Гарсія, генеральний директор «Фуджікури Аутомотів Україна Львів», Олег Синютка, голова ЛОДА, а також компанії-партнери. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.