Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Происшествия

Петро Порошенко на Львівщині вшанував загиблих у зоні АТО українських військовослужбовців (ФОТО)

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9667
Петро Порошенко на Львівщині вшанував загиблих у зоні АТО українських військовослужбовців (ФОТО)




Робочий візит Петра Порошенка на Львівщину триває. Так, Петро Олексійович завітав до військових 16-ї бригади військової авіації Збройних Сил України.


У ході свого візиту до військовослужбовців, Президент України висловив свою повагу льотчикам за вірність Україні та віддану службу в лавах української армії. 


Ви – справжній «золотий фонд» країни


"Ви – справжній «золотий фонд» країни. Для вас «честь», «свобода» і «Батьківщина» є не просто словами, а сенсом життя", - сказав Порошенко.


Після урочистою промови Глава держави хвилиною мовчання вшанував пам’ять 8-ми загиблих льотчиків 16-ї бригади під час зройної агресії Російської Федерації на українському Донбасі.


"Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Вічна їм слава", - зазначив Петро Олексійович. 


Додамо, що льотчики 16-ї бригади отримали державні нагороди з рук Президента за мужність, честь і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку.  


Петро Порошенко на Львівщині вшанував загиблих у зоні АТО українських військовослужбовців (ФОТО)


Нагадаємо, що сьогодні, 18 серпня, Президент України  Петро Порошенко прибув на Львівщину із робочим візитом. Глава держави заклав капсулу під будівництво іноземного заводу "Nexans" на Львівщині.


http://www.032.ua/news/1336846


Зазначимо, що  формування 16-ї бригади військової авіації ЗСУ перебуває у зоні АТО із березня 2014 року. Льотчики брали участь у звільненні від російських окупантів таких міст як Торецьк, Слов’янськ, Бахмутка. 




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.