Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Культура

Що думає Садовий про зрив "Фестивалю Рівності" у Львові за участі ЛГБТ-спільноти

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8503
Що думає Садовий про зрив "Фестивалю Рівності" у Львові за участі ЛГБТ-спільноти
Садовий тривалий час нічого не говорив про "Фестиваль Рівності" за участі ЛГБТ-спільноти у Львві і ось сьогодні, близько 14:00, він вирішив прокоментувати зрив заходу.


Про це повідомляє сайт міста Львова 032.ua. 


На своїй сторінці у Facebook написав, що вчорашні події у Львові - наслідок добре спланованої операції. Учасники з обидвох сторін виступили свідомими чи несвідомими учасниками "картинки".


"Я засуджую насильство, але як керівник органу місцевого самоврядування, маю обмежений вплив на силові структури та спеціальні органи.


Судове рішення про заборону проведення масових заходів обидвома сторонами біля Опери було правильним.


Напередодні заходу я попередив голову ОДА про те, що мета провокації - міжнародна дискредитація України і попросив вчинити усі дії в межах його повноважень, аби не допустити цього сценарію. Знаю, що він обговорював цю ситуацію з СБУ. Вони знають, як працювати в таких випадках. Сподіваюсь, зробили все, що могли. Слава Богу ніхто не постраждав. Є репутаційні втрати.Судове рішення про заборону проведення масових заходів обидвома сторонами біля Опери було правильним. Прямі зіткнення і кров на вулицях Львова - це те, чого хотіли наші недруги", - написав Садовий.


Нагадаємо, що 19 березня у Львові зірвали конференцію представників ЛГБТ-спільноти: у поліції відкрили кримінальне провадженняГолос міста

Чи підтримуєте ви легалізацію одностатевого громадянського партнерства в Україні?


Проголосувала 141 особа


15.6%Так7.1%Так, але не зараз, наше суспільство ще не готове19.9%Навіщо це легалізовувати? Кожен в праві жити як хоче5.7%Мені все одно51.8%Ні


ТакТак, але не зараз, наше суспільство ще не готовеНавіщо це легалізовувати? Кожен в праві жити як хочеМені все одноНі

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.