Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Криминал

У бюджет міста на 2017 рік заклали більше 3 мільярдів гривень

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10263
У бюджет міста на 2017 рік заклали більше 3 мільярдів гривень
Сьогодні, 21 жовтня, виконавчий комітет міської ради Львова погодив основні показники бюджету Львова на 2017 рік. Так, обсяг загального фонду затвердили в розмірі 3,674 млрд грн, а обсяг спеціального фонду – у розмірі 1,493 млрд грн.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міськради Львова.


Як зазначив керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук, у проекті враховано та погоджено з профільними управліннями понад 99% показників. Дискусійний 1% обговорять на депутатських комісіях міськради.


Проект бюджету складено на підставі макроекономічних показників розвитку України 


"Проект бюджету складено на підставі макроекономічних показників розвитку України на наступний рік, а також цифр, наданих Міністерством фінансів. Тут також враховано зростання мінімальної заробітної плати, енергоносіїв та індексу споживчих цін", - розповів Іщук.


Що ж до бюджету розвитку, то його обсяг, за попередніми підрахунками, становитиме 1,386 млрд грн.


"Бюджет розвитку також сформований за реальними показниками. Після врахування у ньому видатків на гарантії нашим ЛКП – а це 321 млн грн, який ми маємо віддати нашим підприємствам, щоб вони розрахувалися з європейськими банками за кредитами – до розподілу залишається 1,065 млрд грн. Звичайно, цю суму буде збільшено на початку року після того, як будемо мати вільні залишки. Я думаю, буде можливість збільшити його орієнтовно на 200 млн. грн», – додав Олег Іщук.Галицький Андрій

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.