Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Политика

Виконком погодив проект бюджету на наступний рік

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10691
Виконком погодив проект бюджету на наступний рік
Виконавчий комітет затвердив основні показники проекту бюджету на 2016 рік.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.


Так, за словами керівника міського департаменту фінансової політики Олега Іщука, обсяг дохідної частини затверджено в розмірі 3 593 955 грн, а видаткової – 3 738 755 гривень.


Цей бюджет розроблено на підставі чинних, станом на сьогодні, законів


“Цей бюджет розроблено на підставі чинних, станом на сьогодні, законів. Якщо в ньому будуть якісь зміни, ми також внесемо зміни до міського бюджету", – підкреслив він.


У бюджеті були враховані пропозиції депутатських комісій, відтак видатки на соцзахист було збільшено на 1,633 млн грн. Йдеться, зокрема, про допомогу на оздоровлення дітей учасників АТО та різноманітні соціальні програми для молоді.


Видатки на культуру та мистецтво запропонували збільшити на 1,8 млн грн, на фізичну культуру та спорт – на 800 тис грн, сферу ЖКГ, зокрема, для влаштування благоустрою та прибирання на кладовищах, – на 300 тис грн.


До того ж, враховуючи статус Львова як міста літератури ЮНЕСКО, вирішили додати близько 3 млн грн на книгочитання. Однак, як підкреслює Олег Іщук, цю суму скоригують відповідно до міської програми підтримки читання, яку зараз формують спільно з громадськими активістами і вже в січні планують винести на розгляд сесії.


Нагадаємо, що завтра відбудеться пленарне засідання Львівської міськради
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.