Сегодня: Среда, 23 Марта 2016 года
Криминал

Депутати прийняли бюджет розвитку на 2016 рік

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11003
Депутати прийняли бюджет розвитку на 2016 рік
Рада погодила перелік об’єктів, фінансування яких цьогоріч проводитимуть за кошти бюджету розвитку міста.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради.


Як зазначила керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, розподіл коштів міського бюджету розвитку формували за відповідними пріоритетами: насамперед, це культурні заходи, спортивна інфраструктура, відновлення додаткових груп у 9 дошкільних навчальних закладах, придбання обладнання, ремонтні роботи й заходи з енергозбереження в закладах освіти та охорони здоров’я.


Зазначимо, що впродовж останнього тижня відбулись масові громадські обговорення бюджету розвитку та презентація його основних показників для представників туристичного кластеру, ІТ-кластеру та компаній Львова, громадських активістів та промислових підприємств.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.