Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Власть

У Львові можуть затвердити петицію щодо прибирання господарями за своїми домашніми улюбленцями

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8764
У Львові можуть затвердити петицію щодо прибирання господарями за своїми домашніми улюбленцями




На засіданні депутатської комісії екології і природокористування депутати вирішили поспілкуватись із автором цієї петиції та дізнатись, як саме можна втілити її у життя.


Про це повідомляє сайт міста Львова 032.ua з посиланням на портал депутатів міської ради.


Так, за словами голови комісії Ірини Оршак, загалом учасники засідання підтримали зареєстровану петицію, але вирішили викликати автора петиції, щоб детальніше дізнатись запронований  механізм дії.


як автор бачить втілення цієї петиції


"Ми точніше хочемо дізнатися, як автор бачить втілення цієї петиції,  яке покарання очікує на порушників і так далі", - зазначила Ірина Оршак.


Нагадаємо, як писав раніше 032.ua, профільна комісія підтримала петицію львів’ян щодо штрафів за викинуте сміття у несанкціонованих місцях.


Читайте також на нашому сайті: 7 петицій, які перебувають на розгляді ЛМР: про що вони




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.