Сегодня: Суббота, 25 Февраля 2017 года
Власть

Активісти пікетують міськраду на підтримку стадіону “Сільмаш” (ФОТО)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9717
Активісти пікетують міськраду на підтримку стадіону “Сільмаш” (ФОТО)
Сьогодні активісти "Автономного опору" та "Народної дії" прийшли на сесію Львівської міської ради.


Як повідомляє кореспондент 032.ua, активісти вимагають від депутатів міськради прийняти рішення про передачу стадіону у комунальну власність, аби там не почали зводити багатоповерхівки.


Активісти пікетують міськраду на підтримку стадіону “Сільмаш” (ФОТО)


“На минулій сесії вже вдруге відкладено рішення про викуп стадіону “Сільмаш”, який анонсували ще рік тому. В сесійній залі звучало, що 7 млн задорого. "Сільмаш "– це не одне поле, ще є тренувальне і декілька майданчиків. До того ж сюди підведена уся комунікація і все це за 200 гривень за квадратний метр для вас задорого? Чверть стадіону уже під Ж-3 і після минулої сесії там уже розпочалися земельні роботи. Вже завтра техніка може зруйнувати стадіон і немає часу зволікати. На кого працюють ті, хто затягують це питання? В нас уже достатньо відібрали. Лишіть, хоч дітям той стадіон”, - зазначила представниця активістів із трибуни сесійної зали.


Активісти пікетують міськраду на підтримку стадіону “Сільмаш” (ФОТО)

Джерело всіх фото: Сергій Марко / Скандальні забудови у Львові.


Додамо, що сьогодні на розгляд депутатів Львівської міськради винесено проект рішення про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207. Це рішення депутати розглядатимуть уже втретє.


На попередньому пленарному засіданні депутати Львівської міськради висунули ряд зауважень стосовно викупу стадіону "Сільмаш" і вирішили перенести розгляд цього питання.


Нагадаємо, сьогодні, 20 жовтня, депутати Львівської міської ради зібралися на чергове пленарне засідання. Онлайн-трансляцію засідання дивіться ТУТ.Труш Ірина Володимирівна

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.