Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Политика

Як відбувалась позачергова сесія Львівської міськради (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8522
Як відбувалась позачергова сесія Львівської міськради (ВІДЕО)
У вівторок, 31 травня, депутати ЛМР зібрались на позачергову сесію, аби вирішити нагальні проблеми, які стосуються Грибовицького сміттєзвалища.


Про це повідомляє кореспондент сайту міста Львова 032.ua.


На сесії міські обранці проголосували лише за один законопроект, а саме про прийняття змін до міського бюджету Львова на 2016 рік. Таким чином з резервного фонду буде виділено понад 14 млн.гривень для укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі.


Втім депутати провалили ухвалу про висловлення недовіри меру Львова Андрію Садовому. "За" проголосували фракції "Укропу", "Української галицької партії" та "Свободи". "Проти" - фракція "Самопоміч", "Народний контроль", а також «Громадянська позиція».


Громадські активісти не прийняли цього рішення і заблокували вихід із сесійної зали Львівської міської ради. Розпочалася штурханина і вигукування непристойних слів на адресу мера міста. Втім депутати продовжували сперечатися з активістами і не мали наміру повертатися до питання про висловлення недовіри меру міста. Натомість депутати вирішити зробити іншим чином, а саме втікати через усі інші можливі виходи, які є у приміщенні сесійного засідання. На тому і завершилось засідання сесії, хоч і громадські активісти не збирались зупинятись і на цьому, адже вирішили іти пікетувати будинок мера міста.Читайте також на нашому сайті: 1 червня у Львові оголошено жалобу за загиблими рятувальниками у Грибовичах.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.