Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Спорт

Мінфін перерахував Львівщині 29 млн грн від перевиконання митних платежів

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11104
Мінфін перерахував Львівщині 29 млн грн від перевиконання митних платежів
Кошти скерують на ремонт доріг Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське.


Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, інформує прес-служба ЛОДА. 


 29 мільйонів гривень уже  є на рахунку  ЛОДА


За словами Олега Синютки,  29 мільйонів гривень уже  є на рахунку  ЛОДА і завтра, 19 жовтня, їх скерують ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл", яке виконує ремонтні роботи на дорозі Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське".


 "Очікуємо, що планові показники за жовтень на Львівській митниці будуть перевиконаними на суму понад 100 мільйонів гривень. Відтак ми отримаємо 55-60 мільйонів гривень, які також скеруємо на ремонт доріг Львівщини", - каже Олег Синютка. Нагадаємо, що Петро Порошенко підписав Закон, відповідно до якого ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, що надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів.


Експеримент, запрацював у Волинській, Чернівецькій та Одеській та Львівській областях.


Так, у нашій області, за рахунок цих коштів буде  відремонтувати три автодороги: Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24).

www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.