Сегодня: Суббота, 19 Марта 2016 года
Спорт

Синютка обговорив з польськими колегами питання розбудови прикордонної інфраструктури

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8729
Синютка обговорив з польськими колегами питання розбудови прикордонної інфраструктури
У п'ятницю, 18 вересня, у пункті пропуску Краковець-Корчова голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з воєводою Підкарпатського воєводства Малгожатою Хомич-Шмігельською, а також з представниками української та польської митної та прикордонної служб.


Під час зустрічі сторони обговорили міжурядову угоду про надання Україні 100 мільйонів євро на розбудову прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, інформує прес-служба ЛОДА.


"Заплановано, що 70% цих коштів буде використано на дороги і 30% – на розбудову інфраструктури митних переходів, - повідомив Олег Синютка. - Першочергово роботи розпочнуться на дорозі до митного переходу Грушів-Будомєж, також йдеться про дорогу від Сокаля до Угринова та від Старого Самбора до Смільниці".


Окрім того, голова ОДА підняв питання боротьби з контрабандою та розмитнення товарів, які ввозяться на територію Львівської області.


"Верховна Рада України ухвалила і Президент України підписав Закон про запровадження експерименту у Львівській, Одеській, Волинській та Чернівецькій областях, згідно з яким 50% понаднормового виконання плану митних надходжень скеровуватиметься на ремонт автошляхів, - сказав Олег Синютка. - Відповідно, чим більше товарів розмитнюватиметься на нашій території, тим більше ми отримаємо на будівництво доріг. Тому важливо, щоб прикордонні та митні служби наших двох держав працювали спільно".
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.