Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Происшествия

Держслубовці пояснять українському народу походження своїх задекларованих коштів, - Петро Порошенко (ВІДЕО)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10087
Держслубовці пояснять українському народу походження своїх задекларованих коштів, - Петро Порошенко (ВІДЕО)
Президент України Петро Порошенко, під час свого виступу на 16-му Міжнародному економічному форумі у Львові заявив, що посадовці розкажуть українцям походження задекларованих коштів.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


"Готовий сказати про це, мабуть вперше, що багато посадовців, які декларували свої доходи, приписали навіть собі готівку вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім дозволить їм уникнути перевірки. Але ключова позиція, по-перше, підвести риску того, що вони робили 25 років. А далі пояснити: де ти взяв ці гроші. Українське суспільство має право про це знати",- заявив Петро Порошенко.


Нагадаємо, що з Петром Порошенком на Міжнародному форумі ставс конфуз: під час виступу у Львові він довідався, що Івано-Франківщина – частина Галичини.


Читайте також на нашому сайті: робоча поїздка Порошенка у Львівську область: як це було.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.