Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Политика

Порошенко під час виступу у Львові довідався, що Івано-Франківщина – частина Галичини (ВІДЕО)

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10050
Порошенко під час виступу у Львові довідався, що Івано-Франківщина – частина Галичини (ВІДЕО)
Сьогодні під час виступу на Міжнародному економічному форумі президент України Петро Порошенко довідався, що Івано-Франківщина – це частина Галичини.


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


Так, під час свого виступу на Міжнародному економічному форумі, Петро Олексійович зазначив, що із ним до Львова приїхав міністр енергетики Ігор Насалик.


"Сьогодні разом зі мною Міністр енергетики Ігор Насалик, на жаль, він не галичанин, але поруч. Чи він галичанин? ", - сказав Порошенко. 


Коли  присутні в залі сказали, що він галичанин, президент сказав: "Вибачте, я просто думав, що він з Франківщини. Чи, може, Франківщина - це теж Галичина?".


Коли ж присутні у залі голосними вигуками сказали президентові, що територія Івано-Франківської області входить до Галичини, Порошенко відповів: "Ну, слава Богу".


Як це було дивіться на відео: Нагадаємо, що сьогодні у Львові розпочався 16-й Міжнародний економічний форум. На захід також завітав Президент України Петро Порошенко. Під час своєї промови він заявив, що українська економі нарешті почала зростати після жахливої сагнації у 2014 році. 


Читайте також на нашому сайті: Садовий виступив на Міжнародному економічному форумі 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.