![Львівська міська рада переходить на електронний документообіг: як це відбуватиметься? Львівська міська рада переходить на електронний документообіг: як це відбуватиметься?](/content/posts/2015-12/lvvska-mska-rada-perehodit-na-elektronniy-dokumentoobg-yak-ce-vdbuvatimetsya_1.png)
Перехід міськради на електронний документообіг розпочнеться з 4 січня 2016
Відповідне рішення прийняв виконком Львівської міськради, повідомляє прес-служба ЛМР.
За офіційною інформацію, впродовж 2-х місяців система працюватиме у тестовому режимі. Тому працівники паралельно використовуватимуть і паперові документи і дані із старої системи Lotus.
Як розповідає начальник відділу протоколу та діловодства управління внутрішньої політики ЛМР Галина Космина, перехід на електронний документообіг дозволить забезпечити оперативність, контроль, а також контроль у роботі із документами.
www.032.ua