Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Политика

Депутати обласної ради пропонують змінити облаштування пішохідних переходів на залізничних коліях

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9321
Депутати обласної ради пропонують змінити облаштування пішохідних переходів на залізничних коліях
Львівська обласна рада прийняла звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо змін у нормах облаштування пішохідних переходах на залізничних коліях.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.


"Львівська обласна рада просить дозволити комісіям у складі представників ПАТ «Укрзалізниця», Управління безпеки дорожнього руху та органів місцевого самоврядування визначати в кожному конкретному випадку доцільність встановлення на пішохідних переходах автоматичної сигналізації, спеціального загородження та штучного освітлення", - йдеться у звернення депутатів.


Читайте також на нашому сайті: минулого року Львівській залізниці компенсували лише половину суми від пільгових перевезень.


 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.