Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Политика

Ярош відмовився очолювати «Правий сектор»

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11125
Ярош відмовився очолювати «Правий сектор»
Ярош оголосив про складання повноважень лідера НВР "Правий сектор". Водночас лідер ПС на Львівщині повідомив, що не приймає його відставки.


Про відставку Ярош повідомив на своїй сторінці у Facebook. 


За словами  Яроша, у неділю, 8 листопада, на конференції керівного складу "Правого сектору" деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Ярошу запропонували посаду Провідника. 


Своє рішення про відставку Дмитро Ярош обґрунтував так: 


"Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу. Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі. Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС", - повідомив Ярош.  


Водночас, як повідомили у прес-службі "ПС у Львівській області", керівник “Правого сектора” Львівщини не приймає відставку Яроша.


“Без паніки. Провідник висловив свою особисту позицію. Більшість людей реагує лише на слово “відставка”, а не на загальний зміст заяви. Партійні осередки мають продовжувати роботу, підпорядковуючись своїм обласним керівникам і Заступнику голови партії з політичних питань Андрію Шараскіну (другу Богемі). Особисто я відставку Яроша не приймаю. Він залишається моїм Провідником", - сказав керівник “Правого сектора” Львівщини Артем Луцак. 
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.