Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Общество

У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10969
У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО
На вулиці Під Голоском скоро почнуть уже зводити перший житлових будинок для учасників АТО та їх сімей. Планується, що на плоскому даху цього будинку та інших, що зведуть для учасників АТО, встановлять сонячні батареї.


Про це розповів директор Львівського комунального підприємства «Рембуд» Віктор Писаренко, передає кореспондент сайту міста Львова, 032.ua.


 Вони обіцяють нам допомогти у пошуках грантів


«Ми з контактувалися із місією ОБСЄ, яка працює у Львові. Вони обіцяють нам допомогти у пошуках грантів, щоб ці кошти не залучати із міського бюджету», - розповів Віктор Писаренко.


Також директор Львівського комунального підприємства «Рембуд» зазначив, що за допомогою сонячних батарей будуть освітлювати сходові клітки у будинку та прибудинкової території.


Нагадаємо, що перший будинок для учасників АТО планують здати в експлуатацію уже наприкінці листопада-початку грудня.


Перший житловий будинок складатиметься із шести поверхів і матиме три під'їзди. Також у будинку буде 53 квартири із мінімальним оздобленням.


Будуватиме будинок та мережі зовнішнього електропостачання ТзОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» за 24,13 млн. та 210,13 тис. грн  відповідно.


А мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації будуватиме ТзОВ «Прогрестехбуд» за 291,11 тис., 1,88 млн. та 571,76 тис. грн.


Як ведуться підготовчі роботи на території будівельного майданчика, де побудують перший будинок для учасників АТО дивіться у нашому відеосюжеті: 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.