Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Культура

У Львові зведуть багатоквартирний житловий будинок для айтішників

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9495
У Львові зведуть багатоквартирний житловий будинок для айтішників
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка задекларував початок робіт із будівництва у місті Львові багатоквартирного житлового будинку для айтішників.


Про це він у п’ятницю, 2 жовтня, заявив під час відкриття однієї із наймасштабніших ІТ-подій України – "Lviv IT Arena", інформує прес-служба ЛОДА. 


Йдеться про проект IT House, який передбачає зведення будинку на 72 квартири на вул. Студинського. Придбати помешкання там зможуть виключно IT-фахівці, причому майже за собівартістю. Будівництво планують розпочати восени цього року та завершити у II кварталі 2016-го.


"Дуже важливо, щоб ІТ-фахівці відчували підтримку влади на Львівщині. Ви не одні у своїй роботі і наше завдання – створити зручні умови. Тут ви зможете розвивати свій потенціал, почуватимете  себе найзатишніше та найкомфортніше", - зазначив  Олег Синютка. 
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.