Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Культура

У Львівській ОДА розпочали підготовку до проведення місцевих виборів

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9098
У Львівській ОДА розпочали підготовку до проведення місцевих виборів

У п’ятницю, 7 серпня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду з питань підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.


мова йде про охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації


Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, органам державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам в межах повноважень доручено сприяти виборчим комісіям після їх утворення у реалізації відповідних повноважень.


"Йдеться про надання необхідних приміщень для виборчих комісій та забезпечення їх охорони, – розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков. – Також мова йде про охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, надання транспортних засобів і засобів зв’язку, обладнання, інвентаря та оргтехніки, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій".


Окрім цього, Львівська філія ПАТ "Укртелеком" зобов’язана забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців", а також стабільний, високошвидкісний цифровий зв’язок у зазначеній системі та у повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку територіальних і дільничних виборчих комісій за їх зверненнями. ПАТ "Львівобленерго" доручено забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій області, а також приміщень органів ведення Державного реєстру виборців області.


Також на нараді присутніх ознайомили з окремими нормами законодавства. Зокрема, із тим, що вибори голів місцевих рад будуть проведені шляхом висування кандидата місцевою організацією партії або самовисування. Право подання кандидатур до складу виборчих комісій мають:  місцева організація політичної партії, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання не більше ніж по дві кандидатури та зареєстрована в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцева організація політичної партії не більше ніж по одній кандидатурі.


До речі, також ведеться робота щодо  складання попередніх та уточнених списків виборців.


Нагадаємо, 6 серпня Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори


В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.