Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Культура

У Львові чиновниця міськради виступила російською мовою перед школярами (ВІДЕО+ОБГОВОРЕННЯ)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9390
У Львові чиновниця міськради виступила російською мовою перед школярами (ВІДЕО+ОБГОВОРЕННЯ)
1 вересня у Львові і цього року не обійшлось без скандалів.


Якщо минулого року всі обурювались через те, що діти непритомніли на лінійках, то цього разу в епіцентрі скандалу опинилась начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, яка раніше очолювала управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури Львівської міськради.


Олександру Сладкову запросили виступити на урочистій лінійці у середній спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови, де вона раніше навчалася.


Виступила Олександра Сладкова російською мовою і це викликало хвилю обурення та невдоволення серед львів'ян, які побачили виступ у мережі. Згодом, на своїй сторінці у Facebook чиновниця попросила вибачення у всіх львів'ян і пояснила рішення виступати російською так:


У Львові чиновниця міськради виступила російською мовою перед школярами (ВІДЕО+ОБГОВОРЕННЯ)


Додамо, школа №45 входить у перелік тих, де навчальний процес ведеться російською мовою.


Голос міста

А як ви ставитесь до виступу російською мовою Олександри Сладкової">


Проголосували 0 осіб


0%Негативно! Яке вона мала право виступати мовою окупанта?0%Хіба не байдуже? Головне, який вона професійонал і що зробила для міста0%Важко відповісти


Негативно! Яке вона мала право виступати мовою окупанта?Хіба не байдуже? Головне, який вона професійонал і що зробила для містаВажко відповісти

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.