Сегодня: Среда, 23 Марта 2016 года
Криминал

Львівський обласний клінічний перинатальний центр може запрацювати уже цього року

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11381
Львівський обласний клінічний перинатальний центр може запрацювати уже цього року
До кінця 2016-го року планують ввести в експлуатацію Львівський обласний клінічний перинатальний центр, що по вул. Дж. Вашингтона, 6.


Про це розповіла начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Катерина Іванова у четвер, 21 січня, під час звіту за 2015 рік, передає прес-служба ЛОДА. 


Зараз ремонтники монтують внутрішні мережі та здійснюють оздоблювальні роботи


За словами Катерини Іванової, сьогодні на об'єкті уже завершили роботи з утеплення фасаду, гідроізоляції фундаменту, встановлені вікна та дах, проведені каналізаційні та електричні мережі, підключена теплотраса.


"Роботи у перинатальному центрі не припиняються. Зараз ремонтники монтують внутрішні мережі та здійснюють оздоблювальні роботи, - запевнила Катерина Іванова. - Додатково у цьому році спроектують ще й господарські будівлі з харчоблоком та пральнею".


За її словами, у 2015-му році на реконструкцію перинатального центру виділено з державного бюджету 45 млн грн та 2,25 млн грн – з обласного. Необхідність фінансування для повного завершення об'єкту на цей рік становить близько 120 мільйонів гривень, у тому числі з державного бюджету 106,273 млн грн та обласного – майже 5,593 млн грн.Нагадаємо, загальна кошторисна вартість об'єкту становить понад 170 млн грн.


Читайте також на нашому сайті: ДП «Арена Львів» та ФК «Шахтар» підписали договір на новий сезон: основні положення.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.