Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Бизнес

Депутат розповів, як у Львові таємно розпродають комунальне майно

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10677
Депутат розповів, як у Львові таємно розпродають комунальне майно
Депутат Львівської міськради Тарас Чолій розповів, що кілька приміщень, що раніше перебували у комунальній власності міста, вже давно не належать Львову і є проданими. 


Про це Чолій заявив сьогодні, 10 листопада під час пленарного засідання міської ради, інформує кореспондент 032.ua.


Так, за словами депутата, він надсилав депутатський запит до управління комунальної власності, і отримав  перелік діючих договорів оренди, за якими тривало нарахування орендної плати, згідно з базою даних нарахування орендних платежів станом на 20.06.2015 року. Втім, під час перевірки виявилося, що ці об’єкти вже не є власності міста Львова. 


Кому і чому вигідно приховувати таку інформацію


"Йде мова про приміщення за адресами просп. Свободи, 49, вул. Вірменська, 4, вул. Дорошенка, 28, які вже не є у комунальній власності, хоча, за офіційною інформацією управління  вони все ще числяться за ЛКП «Айсберг». Приміщення на просп. Свободи, 49 перебуває у приватній власності на підставі витягу з БТІ № 34641415 від 26.06.2012р., а приміщення на вул. Дорошенка, 28 - на підставі наказу департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР №109 від 2007", - зазначив Тарас Чолій.


Так само у приватну власність перейшли приміщення на вул. Фредра,6, які викупили колишні депутати від партії "БЮТ".


"Зрозуміло, що таких об’єктів може бути набагато більше, а порушення в управлінні  набагато масштабніші. Кому і чому вигідно приховувати таку інформацію від громади, адже це наше з вами майно?", - наголосив депутат. 


Читайте також на нашому сайті: будівлю Російського культурного центру у Львові можуть віддати волонтерам, які допомагають бійцям у зоні АТО .
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.