Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Бизнес

У Львові триває розслідування стосовно трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі: останні подробиці (ВІДЕО)

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9358
У Львові триває розслідування стосовно трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі: останні подробиці (ВІДЕО)
Сьогодні, 2 листопада, головний прокурор Львівської області Юрій Квятківський розповів про хід розслідування щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, яка сталася наприкінці травня цього року.


Про це повідомляє кореспондент сайту міста Львова 032.ua. 


Так, за словами прокурора, наразі прокуратура проводить перевірку діяльності органів місцевого самоврядування - міську раду Львова, департамент житлового господарства ЛМР та керівників ГУ ДСНС України у Львівській області.


"Ми призначили експертизи. Існують думки спеціалістів, інших людей про те, що не можна було використовувати велику кількість води для гасіння вогню на Грибовицькому сміттєзвалищі під час пожежі 30 травня.  На сьогоднішній день вилучена документація, яка дозволить нам дослідити роботу рятувальників під час пожежі на сміттєвому полігоні", - пояснив Квятківський.


Детальніше про хід розслідування Ви можете дізнатись, переглянувши наше відео:Читайте також на нашому сайті:  


Суд обрав запобіжний захід Юрію Гольцю.http://www.032.ua/news/1426921


 


Галицький Андрій

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.