Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Бизнес

Порошенко розкритикував начальника патрульної поліції Львова за перекриті дороги

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9162
Порошенко розкритикував начальника патрульної поліції Львова за перекриті дороги
Петро Порошенко під час свого робочого візиту у Львівську область, зробив зауваження начальнику патрульної поліції Львова Антону Пузиревському. Мовляв, йому не сподобалось те, що через його приїзд перекривали дороги. 


Про це повідомляє сайт міста Львова, 032.ua з посиланням на прес-службу Львівської ОДА. 


Порошенко сказав, що такі дії патрульної поліції є недопустимими. Оскільки це створило незручності для водіїв та пішоходів. 


Додамо, що Порошенко приїжджає до Львова уже не вперше і кожного разу, коли він прибував до нашого міста відбувалось ситуативне перекриття доріг. Чому раніше від нього не було чути зауважень з приводу перекриття доріг і це питання почало непокоїти його лише зараз, невідомо. 


Зазначимо, що патрульні перекривали ситуативно рух транспорту лише в момент проїзду кортежу президента і регулювали рух в рамках заходів безпеки. 


Як раніше писав 032.ua, Петро Порошенко відкрив японський завод " Fujikura" на Львівщині. Опісля він приїхав у центр міста, де відвідав храм Святих апостолів Петра і Павла, а потім пішов у кав'ярню і мав коротку розмову  з мером Львова, головою ОДА та головою Львівської облради. 


Читайте також на нашому сайті: ТОП-4 думки Петра Порошенка під час візиту на Львівщину.


Голос міста

Що Ви думаєте з приводу того, що Порошенко «відчитав» начальника патрульної поліції Львова за перекриті дороги?


Проголосували 4 особи


50%Це популізм0%Він і справді так думає50%Він молодець! Вірю, що дороги більше у Львові не будуть перекривати під час його приїзду


Це популізмВін і справді так думаєВін молодець! Вірю, що дороги більше у Львові не будуть перекривати під час його приїзду

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.