Сегодня: Суббота, 25 Февраля 2017 года
Власть

У Львові збирають синьо-жовті стрічки для мешканців Станиці Луганської: як долучитись

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11094
У Львові збирають синьо-жовті стрічки для мешканців Станиці Луганської: як долучитись
Львівський центр надання послуг учасникам АТО збирає сині та жовті стрічки, з яких діти сплетуть патріотичні браслети для мешканців прифронтової Станиці Луганської.


Про це у коментарі 032.ua розповіла представник прес-служби Львівського центру надання послуг учасникам бойових Заріна Акопянц.


За її словами, таку акцію організували бійці 28-ї бригади аби підтримати місцевих мешканців Станиці Луганської, які виступають проти відведення українських військ із населеного пункту.


будемо збирати синьо-жовті стрічки


"Українські бійці будуть роздавати синьо-жовті стрічки мешканцям Станиці Луганської, а дітям цукерки. А ми у свою чергу, вирішили підтримати наших бійців і населення Стваниці Луганської, тому у Львові будемо збирати синьо-жовті стрічки, а потім передамо їх нашим військовим на Сході України", - розповіла Заріна. 


Долучитися до акції та висловит таким чином свою підтримку мешканцям Станиці Луганської можуть усі бажаючі. Для цього ви можете принести стрічки у Центр надання послуг учасникам бойових дій, що на вулиці Пекарській, 41. Прийматимуть стрічки з понеділка по четвер (9:00 до 18:00) та у п’ятницю (09:00-17:00).


У понеділок, 10 жовтня, зібрані стрічки львів’яни передадуть до Станиці Луганської.


Нагадаємо, що 21 вересня в Мінську між Україною та російськими бойовиками було підписано угоду, за якою ЗСУ та бойовики «лнр» впродовж 2 тижнів мають відвести озброєння від лінії розмежування у районі Станиці Луганської. 


Водночас, мешканці Станиці побоюються, що після відведення військової сили, населений пункт може опинитися під контролем проросійських бойовиків. #2614

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.