Сегодня: Пятница, 18 Марта 2016 года
Происшествия

Арсен Аваков вибачився перед львів’янами за публічну образу(ФОТО)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10092
Арсен Аваков вибачився перед львів’янами за публічну образу(ФОТО)
Під час представлення нової поліції у Івано-Франківську, міністр МВС обізвав  львів’ян дурними людьми. Проте невдовзі вирішив вибачитись за свої слова.


Офіційне вибачення від пана міністра опублікував на своїй сторінці у Facebook львівський активіст Святослав Літинський


"Пане Святославе, зверніть увагу на той факт, що міністр Аваков, як людина емоційна, проте надзвичайно освічена й вихована, жодного разу у спілкуванні з людьми не називав чиєсь конкретне прізвище. З цього цілком логічно можна зробити висновок, що глава МВС не ставив собі за мету Вас ображати. Навпаки, глава МВС завжди готовий до спілкування з людьми, із Вами", - зазначено у повідомленні.


Нагадаємо, що під час свого виступу у Івано-Франківську, міністр МВС досить емоційно відреагував на питання одного із журналістів, про судовий позов  до персони міністра через промову Авакова у Львові на російській мові. Та вже невдовзі суд задовольнив позов Святослава Літинського через російськомовну промову Арсена Авакова.


 


Арсен Аваков вибачився перед львів’янами за публічну образу(ФОТО)


Фото: Святослав Літинський/Facebook
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.