Сегодня: Четверг, 10 Августа 2017 года
Политика

Гройсман обіцяє, що ніхто не залишить львів'ян один на один з проблемою утилізації сміття

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9189
Гройсман обіцяє, що ніхто не залишить львів'ян один на один з проблемою утилізації сміття
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до львів'ян і запевнив, що питання утилізації сміття буде вирішено.


Про це Глава Уряду сказав в ході засідання Уряду, інформують у прес-службі Львівської ОДА.


«Звертаюся до мешканців Львова: ніхто не залишить вас один на один з цією проблемою, будемо допомагати», - сказав Гройсман і зазначив, що оскільки проблема вийшла на загальнодержавний рівень, то наразі є сенс продумати можливість будівництва низки переробних комплексів в містах України.


Нагадаємо, сьогодні до Львова приїхав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, який спільно з групою урядовців, голів міст області займається розробкою системного рішення «сміттєвої проблеми» Львова.


Як раніше писав 032,  ситуація із вивезенням і захоронення сміття у Львові залишається критичною. Досі більше як 8,5 тис. тонн сміття залишаються невивезеними.


Додамо, що минулого тижня між Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом і міським головою Львова Андрієм Садовим виникла суперечка у соціальній мережі Facebook з приводу критичної ситуації, яка склалася у Львові із сміттям.  


Читайте також на нашому сайті: 


Львівська міськрада опублікувала листи-відмови на прохання про допомогу зі сміттям.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.