Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Политика

Завтра Порошенко приїде до Львова

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10802
Завтра Порошенко приїде до Львова
У четвер, 3 листопада, Петро Порошенко приїде до Львова, а також відвідає Стрийський та Яворівський райони Львівської області.


Як розповіли 032.ua у прес-службі Львівської ОДА, в рамках робочого візиту Порошенко виступить на Міжнародному економічному форумі.


Заплановано, що його виступ відбудеться о 12:30.  


Окрім цього Порошенко завітає на відкриття нового заводу підприємства «Бадер Україна», що у Яворівському районі Львівської області, а також  візьме участь у відкритті установки підготовки газу у Стрийському районі області.


Нагадаємо, що  3-4 листопада у конференц-залі "Арени Львів" відбудеться Міжнародний економічний форум. 


У перший день учасники говоритимуть про економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом.


Вже наступного дня Форум буде поділений на три окремих дискусійних напрямки: агропромисловий розвиток, енергозбереження та транскордонну співпрацю.Труш Ірина Володимирівна

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.