Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Политика

На що департамент житлового господарства ЛМР планує витратити майже 675 млн грн

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11189
На що департамент житлового господарства ЛМР планує витратити майже 675 млн грн
Виконавчий комітет погодив бюджет розвитку міста на 2016 рік. Відповідно до нього, близько 675 млн грн. отримає департамент житлового господарства.


Як розповіли у прес-службі ЛМР, із 675 млн гривень, майже 35 млн передбачено виділити на капремонт і реставрацію житлового фонду, та 11,5 млн – на будівництво і придбання житла для окремих категорій населення.


Так, пропоновані роботи охоплюватимуть, зокрема, капремонт насосних станцій, вартістю близько 5,5 млн грн, аварійних будинків, що загрожують обвалом, та тих, які потребують невідкладного ремонту, загальною вартістю понад 10 млн грн, а також гуртожитків, які передаються у власність територіальної громади м. Львова (співфінансування проекту, спільно з держбюджетом), будинків ОСББ, протипожежних систем автоматики і димовидалення, розділення загальнобудинкового обліку електроенергії житлового фонду та реконструкцію будинку на пл. Соборній, 17.


Окрім цього, понад 4 млн грн пропонують виділити для забезпечення житлом дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування. 4,5 млн грн мають намір скерувати на забезпечення житлом багатодітних сімей, що виховують 5 та більше неповнолітніх дітей, ще 3 млн – на вирішення соціально-побутових проблем мешканців сіл Малехів та Великі Грибовичі. Понад 2 млн грн пропонують витратити на реставрацію житлового фонду.


Також рішенням виконкому передбачено збільшення на 24 млн грн статутного капіталу комунальних підприємств «Рембуд» (20 млн), РАП (1,5 млн) та «ЛЕВ» (2,5 млн).www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.