Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Общество

Набір меблів, шуби, земельні ділянки і готівка: що задекларувала голова Франківського районного суду

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8177
Набір меблів, шуби, земельні ділянки і готівка: що задекларувала голова Франківського районного суду
Голова Франківського районного суду Львова Мартьянова Світлана заповнила дані у єдиному державному реєстрі декларацій за 2015 рік. 


Як повідомляє 032.ua, у своїй е-декларації суддя вказала, що володіє голова ювелірними виробами, зокрема, набором із золота та дорогоцінних каменів ( сережки, ланцюжок, підвіска, каблучка), а також має шубу від торгової марки “SAHA FURS” і шубу від торгової марки “Аntonio НSL”.

А ще Світлана Мартьянова задекларувала набір меблів білого кольору: дванадцять стільців, тумба, два комоди, два дивани, два крісла та журнальний стіл.


Чоловік судді задекларував комбіновану рушницю ЗАУЕР і “Карабін Benelli Argo”.


У власності чоловіка Світлани Мартьянової є також автомобіль "Toyota Corolla" 2011 року випуску і "Mercedes-Benz E 200" 2005 року випуску.


Заробітна плата судді за 2015 становила 240 тис. грн. Ще у 2015 році вона отримала матеріальну допомогу від ТУ ДСА України у Львівській області у розмірі 12 тис. 180 грн.
Окрім цього, Світлана Мартьянова і її чоловік отримали дохід від відчуження нерухомого майна.


Набір меблів, шуби, земельні ділянки і готівка: що задекларувала голова Франківського районного суду


Чоловік судді заробив за 2015 рік у ПАТ “Концерн Електрон” 324 тис.723 грн., отримав матеріальну допомогу від «Електрону» у розмірі 24 тис.570 грн. Також йому нарахували пенсію - 60 тис.653 грн.


Готівкою Світлана Мартьянова тримає 28 тисяч доларів, а її чоловік- 95 тисяч євро.


У спільній власності голова Франківського районного суду володіє з 2014 року у Львові квартирою площею 93 кв.м., а у її чоловіка у власності є квартира, площа якої становить 80,6 кв.м.


У Світлани Мартьянової ще з 2006 року у власності є дачний будинок у Львові площею 72,1 кв.м. Ще один дачний будинок площею 272,9 кв.м., який є у її власності, - вказаний у декларації, як об'єкт незавершеного будівництва.


Також голова суду має у Львові три земельні ділянки (882 кв.м, 843 кв.м та 722 кв.м.)
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.